Ви тут:
децентралізація Суспільство Україна 

“Реформа децентралізації – безумовний успіх України”, – представник ЄС

“Реформа децентралізації – безумовний успіх України”, – представник ЄС

Реформа децентралізації є безумовним успіхом України. Про це наголосив Програмний директор U-LEAD Бастіан Файгель під час підсумкової прес-конференції Віце-прем’єр-міністра — Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка, повідомляють у прес-служба Віце-прем’єр-міністра України.

«Я гордий бачити лідерів місцевих ініціатив. Людський ресурс є найважливішим у реформі. З ним треба дбайливо працювати. Потрібно поширювати програми сприяння розвитку людського потенціалу», — зауважив він.

На його думку, важливе завдання децентралізації – використати можливості реформи, аби вона сприяла регіональному розвитку та місцевим лідерам.

У свою чергу Йоханнес Бауер – керівник енергетичної групи підтримки України в Єврокомісії – зауважив про підтримку урядової політики щодо енергонезалежності та енергоефективності.

«Необхідно знизити до європейських стандартів рівень вживання енергії в Україні. Важливим рішенням є прийняття Верховною Радою чотирьох важливих законів. Це – крок до імплементації європейської політики енергоефективності в Україні. Цього року наш пріоритет – Фонд ЕЕ. ЄС підтримує цей проект і виділить для нього 100 млн євро», — наголосив представник Німеччини.