Ви тут:
Оголошення Освіта Суспільство ТОП-новина 

«Prometheus» запустив безкоштовні курси з підготовки до ЗНО

«Prometheus» запустив безкоштовні курси з підготовки до ЗНО

Випускники та всі охочі мають можливість безкоштовно підготуватися до ЗНО за допомогою онлайн-доступу до курсів університетського рівня незалежно від місця проживання, віку, статків та стану здоров’я на платформі «Prometheus».

На платформі розміщенно відеоматеріали, тестові завдання для самооцінки, конспекти лекцій, презентації, а також онлайн-консультації вчителів.

Курс “Українська мова та література. Підготовка до ЗНО“

Курс «Українська мова та література. Підготовка до ЗНО» покликаний допомогти всім охочим вступникам поглибити та закріпити набуті знання із шкільного курсу української мови та літератури. Цей курс розрахований не на вивчення української мови та літератури як такої, а на допомогу вам саме у підготовці до ЗНО. Він містить необхідні для підготовки відомості, теми та матеріали.

Курс “Історія України. Повний курс підготовки до ЗНО“

Цей курс стане у пригоді всім, хто прагне закріпити набуті знання шкільної програми з історії України та підготуватись до ЗНО й ДПА. Курс розбито на теми, які відповідають програмі ЗНО та охоплюють історію України від заселення території до подій сучасності.

Курс “Математика. Підготовка до ЗНО“

Онлайн-курс «Математика. Підготовка до ЗНО» покликаний закріпити знання з базового шкільного курсу математики. Завдяки послідовному викладанню тем слухачі зможуть самостійно підготуватися до успішного складання ЗНО та ДПА. 

Нагадаємо, що з 1 січня в Україні стартувала реєстрація на пробне ЗНО.