Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Правова допомога доступна кожному

Правова допомога доступна кожному

Сьогодні фахівець Другого полтавського місцевого з надання безоплатної правової допомоги Анастасія Гречка надала адресну правову допомогу особі, яка напередодні телефоном звернулася до Центру з проханням надати їй юридичну допомогу у вирішені питання з приводу встановлення факту родинних відносин.

Під час зустрічі фахівець Центру роз’яснила порядок отримання безоплатної вторинної правової допомоги, вивчила подані документи та прийняла звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги. Також Анастасія Гречка поінформувала про загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!».

Надалі, за поданим зверненням, приймуть відповідне рішення про надання безоплатної вторинної правової допомоги та видадуть доручення для адвоката, який безпосередньо допоможе вирішити проблему клієнта.

Реалізувати своє право на безоплатну правову допомогу громадяни можуть, звернувшись до Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги, що розташований за адресою: м. Полтава, вул. Європейська, 37/40, тел.: 56-02-88, тел. гарячої лінії 0-800-213-103 (гаряча лінія, безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів).