Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Понад 4 мільярди гривень податків отримав бюджет від полтавських платників податків

Понад 4 мільярди гривень податків отримав бюджет від полтавських платників податків

«За січень – грудень 2017 рік до державного бюджету від платників м. Полтави надійшло понад 2,2 мільярди гривень податкових платежів», – підбив підсумки роботи за 2017 рік керівник ДПІ у м. Полтаві Олег Бакум.

До місцевого бюджету за цей час  мобілізовано   1 мільярд 900 мільйонів гривень.

До бюджету міста Полтави платники податків сплатили понад 1,5 мільярди гривень, що на 345 мільйонів гривень більше ніж за 2016 рік.

Також Олег Бакум зазначив: «Як свідчить динаміка надходження до міського бюджету – на 300 мільйонів гривень  у порівнянні з минулим  роком зросла сплата податку на доходи фізичних осіб та склала майже 1,1 мільярди гривень, що становить  68 % в загальній сумі податкових надходжень міського бюджету. На 64 мільйони гривень більше сплатили суб’єкти господарювання, які працюють на спрощеній системі оподаткування, за  січень – грудень  2017 року від них надійшло 205 мільйонів гривень. Із цієї суми приватними підприємцями сплачено 162 мільйони гривень єдиного податку, решту 43 мільйони гривень – забезпечили юридичні особи».

У 2017 році до міського бюджету надійшло 177 мільйонів гривень плати за землю, що на 18 мільйонів більше, ніж торік. Більшу частину надходжень забезпечили платники – юридичні особи –150 мільйонів. Від фізичних осіб бюджет міста отримав 27  мільйонів гривень.   

За рахунок акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (алкогольні напої, тютюнові вироби, нафтопродукти) міський бюджет поповнився на 70,5 мільйонів гривень.

За 2017 рік платниками міста Полтави сплачено 1 мільярд 919 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 558 мільйонів гривень більше ніж за 2016 рік. Завдяки своєчасній сплаті єдиного внеску громадянам гарантується право на соціальний захист. Зокрема, захищені соціальні гарантії для кожного на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення та інші  виплати.

     Сектор організації роботи

     Державної податкової

     інспекції у м. Полтаві