Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Полтавський музей запрошує приєднатися до всесвітнього флешмобу селфі

Полтавський музей запрошує приєднатися до всесвітнього флешмобу селфі

17-го січня кожен охочий, відвідуючи  Полтавський художній музей (галерею мистецтв), зможе без побоювань діставати свій телефон і робити купу безкоштовних селфі на фоні експонатів. Адже вже другий рік поспіль заклад підтримує всесвітній флешмоб.

Як повідомляють на сайті музею, безкоштовно зробити селфі (фотопортрет власноруч) можна на будь-який пристрій, який працює без спалаху. Фотографуватися можна на фоні експонатів, поруч з ними або ж просто на фоні музею. Після цього, кожен учасник флешмобу має опублікувати світлину у соцмережі (Facebook, Twitter, Instagram) з хештегом #MuseumSelfieЯрошенко.

Акція має два застереження:

  • категорично заборонено використовувати спалах під час фотозйомки, адже це шкодить музейним раритетам;
  • зроблене в музеї селфі не можна використовувати для політагітації чи протиборства.

Своє селфі можна буде побачити на сторінці музею, для цього його необхідно надіслати на пошту gallery.poltava@gmail.com, або в особисті повідомлення у Facebook чи Twitter. Автора найцікавішого – чекатиме сюрприз. Минулого року переможцю подарували квитки на виставу.

Минулорічні учасники флешмобу в Полтаві (Джерело - www.gallery.pl.ua)

Фото: Минулорічні учасники флешмобу в Полтаві (Джерело – www.gallery.pl.ua)

Учасники минулорічного флешмобу в Полтаві (Джерело - www.gallery.pl.ua)

Фото: Учасники минулорічного флешмобу в Полтаві (Джерело – www.gallery.pl.ua)

В Україні флешмоб музейних селфі, започаткований Європейським проектом Culture Themes, відбудеться цьогоріч вчетверте. У 2016 році до акції долучилося близько 50-ти музеїв, у 2017 – вже понад шістдесят.