Ви тут:
Екологія Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавські активісти започаткували флешмоб, що має навчити українців екологічних звичок

Полтавські активісти започаткували флешмоб, що має навчити українців екологічних звичок

Громадська організація “Еколтава” з початком нового року ініціювала екологічний флеш-моб, що триватиме 52 тижні та 1 день, тобто – цілий рік. Ініціатива має назву “52+1 кроки мого екосвідомого життя”, що має спонукати та навчити українців ставати екологічнішими.

Суть флеш-мобу полягає в поступовому виконанні практичних порад, що будуть публікуватися активістами на сторінці Фейсбук та Інстаграм щотижня.

Поради будуть стосуватися розумного споживання ресурсів, здорового харчування, переходу на органічну продукцію та сталий транспорт. Питанню зменшення кількості сміття, повторного використання ресурсів та сортування відходів приділений окремий блок пропозицій. Додатково активісти знайомитимуть учасників з діючими ініціативами з різних міст, які працюють у відповідних напрямках.

Підтримати ініціативу може кожен охочий, адже “Еколтава” обіцяє – завдання будуть простими та легко реалізовуваними в домашніх умовах повсякденного життя. Кожного місяця організатори будуть публікувати статистику та результати флешмобу, а найактивніші його учасники отримають екологічні призи.

“Ми кидаємо виклик всім активним і свідомим українцям започаткувати нові еко-звички та традиції у своєму житті. Наша команда буде допомагати порадами, ділитися спільними результатами та підтримувати кожного, хто в новому 2018 році вирішив перейти на свідоме споживання і своїми щоденними зусиллями до підвищити рівень екологічності нашої країни” – говорить один з ініціаторів челенджу, представник ГО “Еколтава” Микола Рябика.

Деталі про “52+1 кроки мого екосвідомого життя” можна дізнатися на сайті “Еколтави” та в соціальних мережах.

За словами самих активістів, флешмоб є актуальним для кожного. Оскільки з початком 2018 року українці мають сортувати всі відходи вдома та на роботі, підвищувати рівень енергозбереження та переходити на альтернативні технології й відновлювані види енергії, адже це передбачено ЗУ “Про відходи” та Національною енергетичною стратегією.