Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Поліція затримала чоловіка, який причетний до вбивства жінки у Кременчуці

Поліція затримала чоловіка, який причетний до вбивства жінки у Кременчуці

Поліцією встановлено особу чоловіка, який, ймовірно, причетний до вбивства жінки у Кременчуці. За підозрою у скоєнні цього злочину затриманий 30-річний син потерпілої – колишній працівник Кременчуцької місцевої прокуратури.

Наразі останній свою вину визнав, пояснивши, що скоїв злочин під час сварки з матір’ю. Також встановлені обставини вбивства літньої жінки в Полтавському районі. Зараз оперативники та слідчі працюють над встановленням та затриманням особи, причетної до злочину.

“Практично упродовж двох діб встановлені обставини вчинення двох резонансних убивств, що сталися на Полтавщині. Разом із процесуальним керівництвом прокуратури нам вдалося з’ясувати обставини умисного вбивства жінки у Кременчуці та умисного вбивства літньої жінки в Полтавському районі. Одного фігуранта, який обґрунтовано підозрюються у вчиненні тяжкого злочину, встановлено. Вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу. Над розшуком іншого злочинця працюють слідчі та оперативники. Тривають слідчі дії”, – зазначив з цього приводу начальник поліції Полтавщини Андрій Замахін.