Ви тут:
Анонс Культура Полтавщина Суспільство 

Pianoбой у Полтаві: Великий сольний концерт в рамках всеукраїнського туру “НА ВЕРШИНІ”

Pianoбой у Полтаві: Великий сольний концерт в  рамках всеукраїнського туру “НА ВЕРШИНІ”

24 квітня Pianoбой дасть великий сольний концерт у Полтаві.

В рамках всеукраїнського туру  Дмитро Шуров завітає і до нашого міста. Концерт відбудеться у ПД “Листопад”. Про це повідомив сам співак на сторінці у Facebook.


Як повідомляють на сайті internet-bilet.ua, вартість квитків від 250 грн.

Pianoбой – це справжнісінька поп-музика в тому вигляді, як її розуміють в Лондоні та Нью-Йорку: мас-культ для сучасної публіки, що однаково полюбляє веселощі рок-фестивалів і тісний емоційний контакт камерних концертів.

Pianoбой – індикатор смаку, «попса здорової людини».

Шуров – універсальний артист: на «електричні» драйвові концерти ходять школярки та студенти, а на його програми з оркестром – їхні батьки. За володіння різними інструментами отримав від фанів ім’я Маестро.

Дмитро – автор музики та пісень до вистав “Попелюшка” театру Современник, 3D шоу “Вартові Мрій”. Його пісня «Слуга народу» стала треком в однойменному серіалі студії Квартал 95. В березні 2016 Дмитро Шуров отримав цілих дві статуетки музичної премії Yuna за пісню “Злива”, яка була написана в співавторстві з Андрієм Хливнюком і Джамалою. Дмитро Шуров – композитор, сонграйтер, піаніст і лірик, визнаний як в Україні, так і за її межами.