Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На щедрівку з патрульними: полтавці відвідали святкову програму (ФОТО)

На щедрівку з патрульними: полтавці відвідали святкову програму (ФОТО)

На Театральній площі міста патрульна поліція Полтави влаштувала для діток святкове щедрування з варениками та розважальними заходами.

Полтавські патрульні підготували цікаву програму для відвідувачів. Під час дійства гості неформально поспілкувалися із правоохоронцями, взяли участь у вікторинах та отримали призи. Крім навчання прийомам самозахисту, діти називали правила дорожнього руху, грали в імпровізованих сценках із ситуацій на дорозі. 

Окрему програму підготували для найменших учасників заходу. Вони, із дозволу батьків, каталися у патрульних автомобілях, які попередньо обладнали дитячими кріслами. Також,  дітлхам цікаво було цікаво проводити час на ігровому майданчику, який обладнали дорожніми знаками.

Інспектор роти тактичного реагування Артем Коломієць розповів, що цей захід патрульними проводиться не вперше. Однак дебютна програма цього року саме в показі тактичних прийомів:

“Ніколи такого не робили. Спеціально привезли спорядження спеціальне, автомобіль “Дастер” на якому пересувається оперативна група мобільного раеагування. Від американців прийшла амуніція під назвою “Робокоп”. Тут головним є бронежилет. Саме це ми й показуємо гостям сьогоднішньої “щедрівки”.

Також гостей частували традиційними стравами Щедрого вечора – варениками і кутею. Усі охочі могли пригоститися печивом та гарячим чаєм.