Ви тут:
Суспільство Україна 

На сайті української команди Invictus Games розпочалась реєстрація заявок на відкриті спортивні тестування

На сайті української команди Invictus Games розпочалась реєстрація заявок на відкриті спортивні тестування

Цьогоріч Ігри Нескорених відбудуться 20-27 жовтня у Сіднеї, Австралія. 

Сіднейський Олімпійський парк, який був повністю оновлений до Олімпіади 2000 року, об’єднує одразу декілька майданчиків та стане центральним місцем проведення Ігор Нескорених 2018 року. Живописний сіднейський порт Сідней- Харбор стане відправною точкою регати, а також прийматиме учасників велосипедних перегонів, повідомляє офіційний сайт української команди Invictus Games.

На сайті команди вже розпочалась реєстрація заявок на відкриті спортивні тестування. Її можна подати  за посиланням: https://invictusgames.in.ua/become-a-sportsman.

Зареєструватися на відкриті спортивні тестування та на участь в національних Іграх Нескорених 2018 можуть ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій в зоні АТО або в ході миротворчих операцій за участю України. Збір заявок триватиме до 25 лютого 2018 року.