Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Місто готове прийняти Миргородську ЦРЛ на утримання територіальної громади

Місто готове прийняти Миргородську ЦРЛ на утримання територіальної громади

Про це повідомив міський голова Сергій Соломаха на засіданні Громадської ради при виконавчому комітеті, що відбулося учора.

Напруженої ситуації, що склалася довкола медичного закладу через рішення Миргородської райради про перереєстрацію центральної районної лікарні  з Миргорода на село Попівка Миргородського району (вул. Центральна, 83), можна було б уникнути, якби керівники району звернулися до міської влади, а не вирішили питання “залатування” бюджету одноосібно, – розповів Сергій Соломаха і додав: завжди, коли з району зверталися за допомогою, місто не відмовляло.

Втрати, які понесе місто через неправомірні рішення Миргородської районної ради, не є критичними для міського бюджету. Наслідки незаконних дій районної влади відчують жителі міста і району: позбавлення Миргорода статусу Північного госпітального округу призведе до зменшення державних видатків на технічне та медикаментозне забезпечення лікарні. До того ж, громадянам доведеться їздити на обстеження та стаціонарне лікування в інші міста Полтавської області. Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Зважаючи на ситуацію, міський голова ініціює передачу Миргородської ЦРЛ на баланс територіальної громади. Відповідний проект рішення буде внесено на чергове засідання сесії міської ради. У перспективі буде розглянуто питання утримання з бюджету міста інших об’єктів районного підпорядкування, що знаходяться на території міста, – сказав Сергій Соломаха.