Ви тут:
Спорт Суспільство 

Хімік – перший півфіналіст Кубку України

Хімік – перший півфіналіст Кубку України

Южненський Хімік у другій грі проти свого дублюючого складу взяв впевнену перемогу та пройшов до півфіналу Кубку України.

Перша команда Хіміка відкрила рахунок в матчі вже через 30 секунд після його початку, коли молодий українець Кирило Марченко забив два з проходу. Проте, відразу після цього свою відповідь продемонстрували і дублери, які зусиллями Шорсткого, а потім Ніколенко зуміли вийти вперед. Після цього гра деякий час була рівною, поки за рахунку 10:9 на користь номінальних господарів перша команда Хіміка не організувала ривок та не пішла у відрив після легких балів від Колтера та Мальчевського. Завершився ж перший період за рахунку 23:15. Про це пові домляють в ФБУ.

В другій чверті розігрався все той же легіонер южненців – Дерік Колтер, який забив два дальніх та віддалив свою команду у рахунку ще далі. Загалом же пара Петров-Колтер набрала 28 балів за першу половину, з 50 командних. 50:30 після першої половини.

В другій половині матчу Хіміку-2 створити чудо не вдалося, відповідно підопічні Валерія Степановського перегравали своїх опонентів по усім статтям.

Цікавим фактом стало те, що вже після закінчення третьої чверті В’ячеслав Петров мав у своєму активі трипл-дабл: 11 очок, 11 підбирань та 10 передач.

Заключні хвилини матчу обидва тренери догравали гравцями, які зазвичай не отримують багато ігрового часу, проте це не завадило Хіміку набрати сотню – 106:57, саме з таким рахунком “Хімік” здобуває путівку до 1/2 фіналу Кубку України.