Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Фахівці Служби порятунку «101» нагадують полтавцям основні правила пожежної безпеки у побуті

Фахівці Служби порятунку «101» нагадують полтавцям основні правила пожежної безпеки у побуті

У зимовий період посилюється небезпека збільшення кількості пожеж у житловому секторі. До цього, під час опалювального сезону, призводять порушення правил експлуатації пічного, газового опалення та електрообладнання. Тож, аби мінімізувати виникнення пожеж у житловому секторі, фахівці Служби порятунку щодня проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення Полтавської області.

Так, 2 січня рятувальники поспілкувалися з мешканцями міст Полтава та Гадяч. Під час профілактичних бесід співробітники ДСНС нагадали правила пожежної безпеки у побуті. Рятувальники наголошували на  необхідності дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки. Також, радили не залишати дітей без нагляду, тримати запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях, розповідати їм про небезпеку, яку приховує у собі вогонь. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

Шановні громадяни! Пам’ятайте,що майже кожній пожежі можна запобігти, для цього слід обов’язково обговорити в родині не тільки заходи щодо запобігання пожежі, а й порядок дій у разі її виникнення: спосіб виклику пожежно-рятувальної служби, евакуації дітей, гасіння пожежі на початковій стадії, безпечні маршрути виходу з приміщення тощо.