Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

До Міжнародного музейного селфі доєдналися в Полтавському краєзнавчому (ФОТО)

До Міжнародного музейного селфі доєдналися в Полтавському краєзнавчому (ФОТО)

Сьогодні двері закладу відкриті для всіх охочих фотографуватися.

Цей проект започаткували в Європі. І він одразу набрав популярності серед населення. Ось уже кілька років поспіль в музеях України люди роблять світлини на фоні експонатів. Не виняток і Полтавщина.

“Крім можливості зробити фото біля улюбленої експозиції, відвідувачі також можуть сфотографуватися у спеціальних фотолокаціях. Це картини Катерини Окунської та в старовинній хаті з козаком”, – сказала організатор акції у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського Марина Кондратенко.

Також у музеї закликали відвідувачів не соромитися і виставляти свої селфі на сторінки Краєзнавчого в соціальних мережах. Через пару днів адміністрація обере переможців акції. На них чекатиме цікавий подарунок: можливість безкоштовно відвідати “Скарбницю унікальних експонатів”.

Скористалася таким шансом і полтавка Оля. Вона чула про цей день і вирішила прийти до музею.

“Я люблю фотографуватися, але в музеї на такій акції вперше. Обов’язково виставлю фото в мережу. Сподобалося тут. Вважаю день музейного селфі корисним і розважальним”.

Селфі – це вид фотографії, автопортрет, виконаний за допомогою камери смартфону, фотоапарату чи веб-камери. Ця світлина може бути і з відображенням у дзеркалі. Особливо популярне серед молоді.