Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

Для полтавських підприємців проведуть унікальний тренінг

Для полтавських підприємців проведуть унікальний тренінг

Наприкінці лютого – на початку березня в Полтаві відбудеться тренінг для підприємців-початківців, які працюють в галузі креативної економіки. Протягом чотирьох днів полтавці здобуватимуть та зміцнюватимуть основні навички ведення бізнесу. Подати заявку для участі можна до 14 січня включно.

Один із пріоритетних напрямків діяльності Британської Ради в Україні – це розвиток креативної економіки. Спільно з британською фундацією з розвитку бізнесу та технологічних інновацій Nesta вони проводять тренінги Creative Enterprise Ukraine для молодих креативних підприємців. Оди з таких заходів відбудеться 27 лютого – 2 березня в Полтаві.

Тренінги розраховані на людей, які працюють у креативних та культурних бізнес ах або стартапах у таких секторах: 

Програма рекомендована для людей з досвідом у бізнесі не більше 2 років, а також тих, хто має ідею креативного бізнесу і тільки планує започаткувати власну справу. За чотири дні навчання учасники отримають знання, що допоможуть їм розвинути власну ідею чи стартап у сталий бізнес.

Відбір учасників відбувається на конкурсній основі. Для того, аби взяти участь, потрібно заповнити електронну аплікаційну форму на сайті організаторів.

Методологія тренінгів Creative Enterprise Ukraine застосовує принципи дизайн-мислення. В основу програми лягли положення Посібника для креативного підприємництва, розробленого фундацією Nesta. Експерти організації протягом 10 років досліджували конкретні потреби підприємців, які працюють у креативних індустріях, і створили посібник, який допомагає творчим людям спланувати, побудувати та проcувати новий креативний бізнес.

Тренінг дозволить учасникам розвинути свої ідеї та оцінити їхню перспективність, а також здобути та зміцнити базові навички ведення бізнесу. За допомогою методології Nesta молоді підприємці матимуть нагоду здійснити поетапне бізнес-планування та розробити чітких план розвитку проекту.

Дізнатися більше про Creative Enterprise Ukraine можна з презентаційного відео.

Протягом чотириденного навчання учасники працюватимуть над наступними темами: місія проекту, портрет клієнта, унікальність пропозиції, покроковий бізнес-план, управління фінансами та маркетинг проекту. PwC організовує для учасників окремий (четвертий) день тренінгу, присвячений локальному контексту та основним умовам ведення бізнесу в Україні. Серед тем: реєстрація підприємства, оподатковування, персонал.

За результатами програми учасники зможуть:

визначити портрет своїх споживачів;

краще зрозуміти свої особисті цінності та підприємницькі амбіції;

сформувати чітку місію, що узагальнює їхні прагнення у бізнесі;

зрозуміти, у чому вимірюватиметься успіх їхнього бізнесу;

розуміти взаємозв’язок між бізнесом, очікуваннями споживачів і якостями продукту/послуги;

дослідити різні типи відносин, необхідні у чотирьох ключових площинах бізнес-діяльності: Генератор, Виконавець, Дистриб’ютор і Споживач;

дізнатися більше про стратегії ціноутворення;

визначити ключові елементи, необхідні для налагодження зв’язку зі споживачами;

зрозуміти важливу роль фінансів у контролюванні бізнес-діяльності;

розробити власний план витрат для початкової стадії бізнесу;

дізнатись про рух коштів та управління фінансами.

В Україні програма стартувала у 2015 році. На сьогодні вже проведено 11 тренінгів у 6 містах України. Навчання пройшли 242 підприємці.

Наталія Норіцина