Троє боксерів з Полтавщини завоювали медалі на Всеукраїнському турнірі на призи С. Данильченка

Владислав Писарський, Кирило Таран та Олександр Тарасов стали призерами масштабного турніру. Пише Полтавщина Спорт.

Днями у Харкові відбувся Всеукраїнський турнір з боксу серед юніорів на призи С. Данильченка. У змаганнях брали участь з Полтавщини. Троє наших спортсменів з Полтави та Горішніх Плавнів вибороли на змаганнях медалі різного гатунку.

У ваговій категорії 75 кг друге місце посів полтавець Олександр Тарасов. Боксер переміг харків’янина Євгена Ситника, але у фіналі поступився Володимиру Кушніру з Віннничини.

У ваговій категорії 60 кг третє місце посів полтавець Кирило Таран. Так само «бронзу», але у вазі 52 кг здобув Владислав Писарський з Горішніх Плавнів. Владислав переміг Тимура Шепеля із Запоріжжя, але у поєдинку за вихід у фінал програв вінничанину Геннадія Масленнікову.