Ви тут:
Відео Медицина Полтавщина Суспільство 

Найстаріша лікарня Кременчука відтепер має сучасний оперблок (ФОТО, ВІДЕО)

Найстаріша лікарня Кременчука відтепер має сучасний оперблок (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні у Першій міській лікарні, яка була заснована в 1804 році, після проведення капітального ремонту, відкрили операційний блок хірургічного відділення, основним завданням якого є виконання екстрених і планових операцій загальнохірургічного профілю. На капітальний ремонт відділення з міського бюджету було виділено близько 1,5 млн грн та майже 1 млн грн –  для придбання медичного обладнання. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Якість виконання ремонтних робіт оглянули народний депутат України Юрій Шаповалов, міський голова Віталій Малецький, його заступник Ольга Усанова, керівник управління охорони здоров’я міста Дмитро Петращук, представники медичної галузі Кременчука та підрядної організації, депутати міської ради.      
 
Міський голова Віталій Малецький наголосив, що перші кроки децентралізації, яку підтримує Президент України Петро Порошенко та Уряд України, позитивно відображаються на розвитку регіонів. Прикладом цьому є сучасні ремонти, які влада на місцях має можливість проводити завдяки додатково отриманим фінансовим ресурсам. Керівник міста також відзначив внесок народного депутата України Юрія Шаповалова, за сприяння якого Кременчук отримує мільйонні транші з державного фонду регіонального розвитку.
У свою чергу, народний депутат України Юрій Шаповалов підкреслив, що курс міської та державної влади на підвищення якості надання медичних послуг, у Кременчуці дає вагомі результати. Лише за останні два роки вдалося капітально відремонтувати по декілька відділень в кожній лікарні міста, оновити медичне обладнання, а значить створити належні умови праці лікарям і дати можливість пацієнтам отримувати кваліфіковану і більш якісну та оперативну медичну допомогу. Ця робота продовжуватиметься і надалі, бо від цього залежить головне – здоров’я пацієнтів.  
Варто відмітити, що в хірургічному відділенні Першої міської лікарні вперше на Полтавщині було запроваджено лапароскопічний метод хірургічного втручання. З того дня виконано 5200 лапароскопічних хірургічних втручань. На сьогоднішній день, операційна оснащена  лапароскопічними стійками, що дозволяють не тільки проводити мало травматичні операції пацієнтам з плановими оперативними втручаннями в сфері хірургії, а й виконувати ургентну діагностику, проводити невідкладні операції.