Ви тут:
Полтавщина Суспільство Фотогалерея 

На Полтавщині провели ІІ обласний військово-патріотичний вишкіл допризовної молоді “Захисник України” (ФОТО)

На Полтавщині провели ІІ обласний військово-патріотичний вишкіл допризовної молоді “Захисник України” (ФОТО)

Днями на базі Дитячого оздоровчого центру «Маяк» пройшов ІІ обласний військово-патріотичного Вишкіл допризовної молоді «Захисник України».

Метою вишкілу було національно-патріотичне виховання допризовної молоді та здобуття практичних навичок з військової підготовки.

Участь у заході взяла допризовна молодь з Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка, Української медичної стоматологічної академії, Полтавської державної аграрної академії, Полтавського університету економіки і торгівлі, педагогічного університету ім. В.Г.Короленка та з військового коледжу сержантського складу ВІТІ.

Учасники змагались з тактики, стрільби з гвинтівки, пістолета, метали гранати, з індивідуальної підготовки стрілка, тактики малих груп, вивчали основи тактичної медицини та мінної підготовки (встановлення та виявлення мін), визначали відстань за сіткою оптичного прицілу, розбирали-збирали АК.

У результаті змагань хлопці удосконалили навички з військово-прикладної підготовки.

Захід провели за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА спільно з Обласним військовим комісаріатом, військово-спортивним центром «Воїн».