Ви тут:
Анонс Полтавщина прес-онлайн-конференція Суспільство 

«Почніть говорити «НІ»: відома бізнес-тренер презентує у Полтаві свою книгу та проведе майстер-клас (ВІДЕО)

«Почніть говорити «НІ»: відома бізнес-тренер презентує у Полтаві свою книгу та проведе майстер-клас (ВІДЕО)

Сьогодні о 18:30 в актовій залі Полтавського обласного інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського, за адресою вул. Соборності, 64-ж, відбудеться презентація книги Людмили Калабухи «Почніть говорити «НІ». Про це, під час сьогоднішньої прес-конференції в ОКІА “Новини Полтавщини”, розповіла авторка та ректор ПОІППО імені М.В.Остроградського Віталій Зелюк.

Під час заходу, Людмила Калабуха проведе майстер-клас з грамотних відмов – що робити, коли просять позичити гроші, надати знижку, маніпулюють і тиснуть, а також конкурси із врученням подарунків.

Захід розрахований на всіх, кому потрібні ефективні переговори, протидія маніпуляціям, повага та душевний спокій як в бізнесі, так і в житті.

Людмила Калабуха родом зі Львова, вона – бізнес-тренер, коуч, підприємець, автор 3-х профільних книг та 4 відеокурсів, експерт з переговорів та брендингу українських ЗМІ, перший україномовний бізнес-консультант в інтернеті та мандрівниця (відвідала 39 країн).

– Книга має 25 розділів. Серед яких, цілий блок “Розділ для дівчат. Хлопцям не читати”, та розділи “НІ” та “ТАК” справжньому нетворкінгу”, “Як сказати «НІ», коли просять гроші, “Як сказати «НІ» батькам, “Як сказати «НІ» лінощам”, “Як розпізнати, запобігти та припинити маніпуляції”, “12 типів людей, яким завжди скажуть «НІ», “Нема сексу і хорошої роботи? Винен Instagram та Facebook”. 200 практичних прикладів, серед яких десятки історій про вчасно сказане і не сказане «НІ», – розповіла Людмила.

Презентація книги відбудеться за сприяння ПОІППО імені М.В.Остроградського та Депаратменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

Більше — дивіться у ВІДЕО