Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Пам’ять про загиблого героя АТО Олега Кукси увічнена в школі, де навчався кременчуцький герой

Пам’ять про загиблого героя АТО Олега Кукси увічнена в школі, де навчався кременчуцький герой

На День міста в загальноосвітній школі №27 було відкрито меморіальну дошку на честь загиблого героя АТО Олега Кукси.

Військовослужбовець служив розвідником в  54-ій окремій механізованій бригаді, захищаючи цілісність і незалежність України. Загинув військовослужбовець 10 вересня 2015 року під Троїцьким Луганської області. Нагороджений відзнакою «За вірність народу України» (посмертно), повідомляють у міській раді.
На заході, присвяченому його пам’яті, були присутні заступник міського голови Дмитро Кравченко, керівник Автозаводської районної адміністрації Катерина Слинько, депутат міської ради Володимир Шиба шов,  учнівський та педагогічний колектив навчальної установи.
Звертаючись до присутніх, заступник міського голови Дмитро Кравченко зазначив, що наш земляк  одним із перших українських  патріотів пішов до Збройних Сил України, щоб завадити планам ворога, який  за бажав зламати незалежність України. Пам’ять про нього завжди житиме в серцях кременчужан, бо завдяки таким патріотам, які зупинили ворога та не дали йому можливості просунутися в інші регіони,  ми сьогодні маємо можливість жити, працювати та будувати плани на майбутнє. Добрими словами згадували загиблого героя його педагоги.  Оберемки квітів поклали учасники заходу до меморіальної дошки, встановленої на честь кременчужанина Олега Кукси.  

 

Система Orphus