Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

«На шляхах дружби, співробітництва та миру»: юні кременчужани відсвяткували Міжнародний день миру

«На шляхах дружби, співробітництва та миру»: юні кременчужани відсвяткували Міжнародний день миру

Учора напередодні Міжнародного дня миру, у рамках асамблеї дитячого об’єднання «Армія добра»  до Кременчуцького навчально-виховного комплексу № 4  завітали гості з Республіки Індонезія. Їх гостинно зустріли представники кременчуцької міської влади на чолі із заступником міського голови Ольгою Усановою, директор КП “Кременчук Інвест” Андрій Мельник та керівник навчального закладу Любов Михайлик. У заході також взяли участь учні  навчально-виховних комплексів №  4, № 10 №11, №16, № 19, № 20 та № 25.  

Вихованці  ліцею №4 привітали індонезійську делегацію танком Миру: діти танцювали з парасольками, оздобленими голубами та різноманітною символікою країн світу.
Індонезійські гості провели для учнів ліцею  майстер-класи з національного танцю, малюнку на тілі, кулінарної майстерності, а також майстер-клас з індонезійської мови, повідомляють у міській раді.
Атмосфері єднання двох народів сприяло і неформальне спілкування.  Кременчуцькі школярі із задоволенням вчилися вітатися на індонезійській мові, танцювати індонезійський національний танець «сін-трен» та готувати індонезійський курячий суп та лапшу.  
Заступник міського голови Ольга Усанова зазначила, що подібна співпраця між нашими народами є одним із елементів народної демократії. Дуже  добре, що діти і дорослі на культурному, побутовому, науковому рівнях обмінюються досвідом, вивчають культуру і звичаї інших народів, завдяки цьому наші країни стають ближчими і зрозумілими  одна  одній.
Поважні гості були приємно вражені гостинністю, щирістю та прагненню до знань юних жителів Кременчука.  Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Індонезія в Україні Пан Юдді Кріснанді подякував кременчужанам за постійну співпрацю та  подарував ліцею сувенір  – модельку  характерного лише для   Республіки Індонезія транспорту –  своєрідного велосипеду. 

 

поширити новину: