Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні – дефіцит кадрів через масову трудову міграцію за кордон

В Україні – дефіцит кадрів через масову трудову міграцію за кордон

Експерт назвала найбільш затребувані спеціальності в Україні: не вистачає ІТ-фахівців, менеджерів з продажу, клієнт-менеджерів, HR-фахівців, фармацевтів, медичних представників, провізорів.

Про це  Gazeta.ua розповіла Інна Новицька, власниця компанії з підбору персоналу “Нова персона”.

“Дуже виріс попит на HR-фахівців. Багато організацій задумалися про те, що їм потрібні такі працівники. Щоб не тільки займалися підбором кадрів. Але і корпоративною культурою в цілому, щоб знизити плинність кадрів, коефіцієнт звільнень”, – каже Інна Новицька.

Затребувані і медичні представники, фармацевти, провізори.

“Відтік робочої сили стався навіть серед економістів, бухгалтерів. Багато просто їдуть закордон, йдуть працювати не в свою сферу. Хороші бухгалтера зараз на вагу золота. Їх передають з рук в руки. Якщо раніше відкриваєш вакансію, приходить 3-4 резюме за день. Зараз – тиша. Агентствам доводиться займатися переманюванням фахівців”, – зазначає власниця компанії з підбору персоналу.

Клієнт-менеджерам пропонують ставку від 10 тис. грн. Середня зарплата – від 20 тис. Медичні представники – від 20 тис, провізори – від 10 тис. В залежності від регіону, міста.

“У IТ-фахівців зарплата залежить від їх професійного рівня. Розробники програм заробляють від 2 тисяч доларів. Тестувальники менше. Менеджери з продажу – 10-15 тисяч гривень. Це мінімум. Залежно від сфери. Багатьох цікавить відсоток від продажів, а не ставка. Хоча вона в цій спеціальності теж зросла. Три роки тому було 3-4 тисячі. Зараз – від 5 тисяч. Головний бухгалтер – від 20 тисяч. Є фахівці, які отримують і 10 тисяч доларів. Залежить від масштабів підприємства”, – додала Інна Новицька.

Також в Україні не вистачає металургів, машинобудівників, шахтарів, швачок, будівельників, працівників для ресторанного бізнесу, сфери обслуговування.

Читайте також