Ви тут:
Головне Кримінал Полтавщина Резонансні справи Суспільство 

У Полтаві викрили реабілітаційний центр, де людей незаконно позбавляли волі

У  реабілітаційному центрi людей незаконно позбавляли волі

У п’ятницю, 11 серпня, працівники органів прокуратури Полтавщини у так званому реабілітаційному центрі “Хвиля”, розташованому у Полтаві, виявили 36 осіб, які лікувалися від наркозалежності.

Так, двадцять полтавців та американця насильно тримали у цьому реабілітаційному центрі  та під приводом лікування незаконно позбавляли волі.

Працівниками відділу по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Головного управління Національної поліції в Полтавській області спільно з працівниками відділення поліції № 2 міста Полтава, прокуратури Подільського району Полтави та Полтавської місцевої прокуратури встановлено, що група осіб віком 31, 38 та 35 років, під виглядом лікування залежних від алкоголізму, наркоманії та ігроманії,   незаконно утримували людей і забороняли всупереч волі залишати визначене приміщення.

Громадяни на момент приїзду правоохоронців перебували у триповерховій будівлі, огородженій металевим забором.

Приміщення знаходилася під постійною охороною.

Під час проведення поліцейськими та представниками прокуратури санкціонованого обшуку у будівлі виявлено понад 20 осіб, які повідомили про своє незаконне утримання, серед них – американець.

Особи розповіли, що їх поміщали до так званого центру насильно, і вони не мали можливості самостійно залишити будівлю.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 146 Кримінального кодексу України (незаконне позбавлення волі). Триває досудове розслідування.

Інформацією підтвердили у відділі по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми та в прокуратурі області.

Зокрема, щодо обмеження волі іноземця   поінформоване Посольство США в Україні. Наразі очікується приїзд представника посольства у Полтаву.

 

Читайте також