Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Помер побитий у Миргороді депутат-свободівець

Помер побитий у Миргороді депутат-свободівець

7 серпня  після 26 днів боротьби, пішов з життя побратим, голова фракції ВО “Свобода” у Миргородській міській раді, очільник міської “Свободи” Олег Супруненко. Про це повідомили в прес-службі ВО “Свобода”.

Нагадуємо, що 12 липня в Миргороді о 1-й годині ночі на свободівця напали невідомі у масках, які нанесли йому тяжкі поранення: серйозні травми голови та численні переломи. Олега покинули у непритомному стані на узбіччі. Більше трьох тижнів (26 днів) він знаходився в реанімації у вкрай тяжкому стані. Правоохоронці не відкидають версію, пов’язану з професійною та політичною діяльністю Олега.

“Націоналісти разом із громадою Миргорода триматимуть на контролі слідство. Якщо вимоги не будуть задоволені до наступної сесії ‒ громада не виключає самосуд, адже люди вже побоюються за своє власне життя в Миргороді й на території регіону”, – йдеться у заяві поширеною прес-службою ВО “Свобода”.

“Всеукраїнське об’єднання “Свобода” висловлює щирі співчуття рідним та близьким Олега Супруненка. Про дату, місце та час поховання буде повідомлено згодом”, – йдеться в повідомленні.

Система Orphus