Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавське підприємство за незаконну врізку у водогін має сплатити 315 тис. грн

Полтавське підприємство за незаконну врізку у водогін має сплатити 315 тис. грн

«Українська сервісна бурова компанія-1» невідомо який час користувалась послугами водопостачання, не будучи абонентом «Полтававодоканалу».

7 серпня по вул. Заводська, 8а фахівці «Полтававодоканалу» проводили обстеження.
Під час обстеження виявилося, що ПП «Українська сервісна бурова компанія-1» підключене до мережі «Полтававодоканалу». При цьому вони не є абонентами і заводу не сплачують. Про це складено відповідний акт. Про це повідомляють у прес-службі КП «Полтававодоканал».


Документація у них погоджена у 2015 році. Коли вони підключені до мережі, фахівці сказати не можуть. Це може бути рік або ж і п’ять років.
За правилами, «Полтававодоканал» виставив їм нарахування згідно пропускної здатності труби — 75 мм. Тому їм виставлені претензії та рахунок на 315 тис. грн. Якщо протягом 10 днів вони не сплатять цю суму, справу передадуть до Господарського суду Полтавської області.

“Ми наполягаємо сплатити зазначену суму”, — говорить начальник інспекції по контролю за водокористуванням Богдан Чупринюк.

Нагадаємо, що за результатами рейдів останніх двох місяців за незаконні врізки у водогони полтавські підприємства мають сплатити понад 800 тис. грн.
Комунальники нагадують, що будь-яке самовільне приєднання до систем підприємства — незаконне і розцінюється як крадіжка:

“Закликаємо підприємців не ухилятися від чинного законодавства. І належно оформляти підключення до мереж водопостачання та каналізації”.

Читайте також