Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Миргород – місто еко-торбин”: новий проект на Миргородщині

“Миргород – місто еко-торбин”: новий проект на Миргородщині

“Миргород – місто еко-торбин” –  це назва однієї із ініціатив, яка буде реалізована у Миргороді в рамках програми “Місто активних громадян”.

За умовами проекту 20 000 грн надав міський бюджет і 15% (3530 грн) зібрали активісти. Всього сорок осіб долучилися до співфінансування. Більшість із них вже користується різними видами бавовняних багаторазових торб, але мати сумку із написом – “Я люблю Миргород” і щодня нею користуватися – особливо приємно. Напис символізує любов до рідного міста і бажання не засмічувати його вулиці величезною кількістю пластикових пакетів, повідомляють у міській раді.

На загальну суму – 23 530  гривень столичне підприємство виготовило 871 якісну бавовняну торбину.  Активісти планують реалізувати їх під час проведення масових заходів. Особлива увага – відзначенню Дня міста та фестивалю юного рибалки. Будуть проведені уроки екологічної освіти  серед учнів шкіл міста.

У багатьох країнах світу використання бавовняних торб вже стало нормою, адже це зменшує кількість бездумно використаних пластикових пакетів, а ще це заощадливо для всієї родини та красиво.

 

 

Читайте також