Ви тут:
Полтавщина Суспільство Цікавинки 

10 бюджетних ідей для відпочинку на Полтавщині в серпні

10 бюджетних ідей для відпочинку на Полтавщині в серпні

Влітку просто життєво необхідний відпочинок, а на мандри закордоном нині, на жаль, обмаль коштів.
Не кожен і мандрівки рідною державою може собі дозволити.


Зокрема, природа обдарувала Полтавську землю родовищами лікувальної торф’яної грязі і джерелами унікальної мінеральної води, яка не поступається своїми властивостями баден-баденській, аахенській, соденскій. Саме у нас знаходяться знаменитий бальнеологічний курорт Миргород.

Отже хочу поділитись декількома ідеями, де можна відпочити в останній місяць літа ,не виїжджаючи за межі області.

1 Мега подія серпня: Сорочинський ярмарок. Цьогоріч традиційний та відомий на всю Україну і далеко за її межами Сорочинський ярмарок проходитиме з 22 по 27 серпня. В області уже розпочали підготовку до торжища.

2 26 серпня в Оржиці відбудеться безкоштовний рок-фестиваль із музикою, виставкою мототехніки та розіграшем призів.

3 З 9 по 22 серпня у селі Клюсівка Новосанжарського району пройде табір «Майстерня відповідального українця». До участі запрошується молодь з Полтавської області віком від 18 до 30 років, яка прагне змінити світ навколо до кращого.

4 Спаська церква в Полтаві – унікальний історико-архітектурний пам’ятник, виконаний у давньоруському стилі. Це один із найдавніших храмів Полтави, який варто відвідати.

5 Мгарський Спасо-Преображенський монастир – діючий чоловічий монастир на Полтавщині. Розташований він на березі Сули, в районі села Мгар, недалеко від міста Лубни. Заснував храм у 1619 році Київський митрополит Ісайя Копинський при меценатство княгині Раїни Вишневецької, сестри митрополита Петра Могили. Перші споруди монастиря будувалися з дерева, згодом стали використовувати камінь.

6 Однією з цікавих пам’яток Полтавщини є музей гончарства, розташований у селищі Опішне. Музей гончарства відчинив двері відвідувачам ще в 1989 році. У 2017 там також є на, що подивитись.

7 Для любителів зеленого туризму на Полтавщині є багато приватних садиб, будинків відпочинку, де можна отримати приємні враження та знайти нове хобі. Здебільшого вони знаходяться у мальовничих віддалених сільських місцевостях, у кожному районі області. Там запропонують багато розваг: риболовлю, полювання, похід по гриби і ягоди чи лікарські рослини, сауну і лазню, кінні та велопрогулянки , майстер-класи з гончарства, старовинної української кулінарії та багато іншого. До того ж приватні садиби значно дешевші, аніж путівки на курорт чи санаторій. Нині, в умовах кризи та нестабільності в державі, це особливо важливо.

8 На Полтавщині багато музеїв, які славляться далеко за межами України. Та мало хто знає, що у нашій області є маловідомі невеликі музеї, відкриті нещодавно. Рекомендуємо чотири з них музей олії, музей ляльки — мотанки, музей рушника та музей весілля.

9 Мальовнича природа оспіваної Пушкіном та Гоголем всесвітньо відомої Диканьки завжди приваблює численних гостей. Славиться ця місцевість заповідними об’єктами та пам’ятками природи, яких налічується більше десяти. Один з них це Кочубеївські дуби, які нині під охороною держави. Три з них ростуть рядком, один окремо, ближче до селища Диканька, віком близько 800 років, з діаметром стовбура 1,5-1,8м і висотою 20-22м.

10 13 серпня о 14 годині відділ мистецтв бібліотеки Котляревського у Полтаві (кімн. 313) запрошує на концерт! У гостях клубу “Цікавих зустрічей” – творча група “Аль-Кабір” (авторські пісні на вірші арабського поета Абу-т-Тайїба в перекладі харківського поета Олега Ладиженського).

І це лише мізерна частина, левової долі, прекрасних міст та місць, які можна відвідати на Полтавщині.

Читайте також