Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині, за програмою “Питна вода”, збудують свердловину

У Пирятині, за програмою “Питна вода”, збудують свердловину

Днями у міського голови відбулося засідання погоджувальної ради за участю депутатів міської та обласної рад, обраних від міста. Обговорювали програму „Питна вода“, яку винесено на розгляд сесії обласної ради.

В рамках програми передбачалося будівництво двох свердловин: в м. Пирятин та с. Заріччя. Профільна комісія обласної ради запропонувала профінансувати лише одну – зарічанську.

До міської ради надійшла інформація про те, що на сесію буде подана інша пропозиція щодо будівництва свердловини в м. Пирятин. Міський голова Олексій Рябоконь зібрав нараду, щоб остаточно визначити позицію Пирятинської міської ради та довести її до депутатів обласної ради. Оскільки вся документація на будівництво свердловини в с. Заріччя готова і пройдена експертиза, то і запропоновано саме цей об’єкт. До того ж, в цьому населеному пункті взагалі немає централізованого водопостачання.

Сьогодні відбулося засідання сесії обласної ради, на якій прийнято рішення щодо виділення коштів у розмірі 503 тисяч гривень на фінансування будівництва свердловини в с. Заріччя. З бюджету міської ОТГ передбачено співфінансування у розмірі 215 600 грн.

Читайте також