Ви тут:
Полтавщина 

У Чутово відкрили меморіальну дошку Почесному громадянину, Герою Соціалістичної Праці Івану Ропавці

У Чутово відкрили меморіальну дошку Почесному громадянину, Герою Соціалістичної Праці Івану Ропавці

 

 14 липня 2017 року в селищі Чутове  відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки Почесному  громадянину  Чутове,  Герою  Соціалістичної Праці Івану Васильовичу Ропавці. Про це повідомили в Чутівській РДА.

    Вшанувати пам’ять почесного жителя селища, талановитого організатора, мудрого керівника прийшли керівники району та селища, рідні Івана Васильовича, його друзі, колишні колеги, громадськість.

     Свої слова вдячності та пошани висловили Сергій Апряткін, голова райдержадміністрації, Володимир Филенко, голова районної  ради, Микола Корольов, Чутівський селищний голова, друзі та колеги Івана Васильовича.

   «Недаремно у народі кажуть: «Людина славна своїми справами» Іван Васильович Ропавка  заслужив собі повагу громади багаторічною, сумлінною, добросовісною і напруженою працею, на благо рідного краю.

     Іван Васильович Ропавка  – не просто Герой, не просто знана і шанована серед людей людина, він  – золота сторінка історії нашого краю»,– зазначив голова райдержадміністрації Сергій Апряткін.

     Також на заході були присутні члени родини І.Ропавки, зокрема син — Олександр Ропавка, який подякував жителям району за виявлену шану та проведену роботу по встановленню меморіальної дошки та згадав декілька моментів із життя свого батька, які підкреслили його відданість обраній професії.

      Право відкрити меморіальну дошку було надане Сергію Апряткіну та Володимиру Филенку.

     Після привітань святковий захід продовжили своїми виступами творчі колективи Чутівського району.

 

Читайте також