Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Робота у святкові і неробочі дні оплачується у подвійному розмірі, – Ягодовська

Робота у святкові і неробочі дні оплачується у подвійному розмірі, – Ягодовська

 

Щодо оплати праці за нічний час, роботу у святкові та вихідні дні, в надурочний час надає роз’яснення головний державний інспектор Управління Держпраці у Полтавській області Ягодовська Яна Володимирівна.

Відповідно до ст.96 КЗпП України (в редакції Закону №1774-VIII від 06.12.2016) мінімальний посадовий оклад (тарифна ставка) встановлюється в розмірі не меншому за прожитковий мінімум, встановлений для працездатних осіб на 1 січня календарного року.

Згідно із Законом України «Про оплату праці» (ст.3-1) при обчисленні розміру заробітної плати працівника для забезпечення її мінімального розміру не враховуються доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я, за роботу в нічний час та надурочний час, роз’їзний характер робіт, премії до святкових та ювілейних дат. Всі інші виплати (включаючи надбавку за складність та напруженість в роботі, доплату за суміщення професій, за наявність категорії) враховуються до мінімальної заробітної плати.

Оплата за роботу в нічний час відповідно до ст.108 КЗпП України оплачується у підвищеному розмірі,встановленому генеральною, галузевою (регіональною) угодами та колективним договором, але не нижче 20 відсотків тарифної ставки (окладу) за кожну годину роботи в нічний час.

Робота у святкові і неробочі дні оплачується у подвійному розмірі

– відрядникам-за подвійними відрядними розцінками

– працівникам, праця яких оплачується за годинними або денними ставками,-у розмірі подвійної годинної або денної ставки

– працівникам, які одержують місячний оклад,- у розмірі одинарної годинної або денної ставки зверх окладу, якщо робота у святковий і неробочий день проводиться у межах місячної норми робочого часу, і в розмірі подвійної годинної або денної ставки зверх окладу, якщо робота проводилася понад місячну норму.

Оплата у зазначеному розмірі проводиться за години, фактично відпрацьовані у святковий і неробочий день.

Таким чином, розмір оплати за роботу в нічний час, у святкові і неробочі дні розраховується виходячи із посадового окладу, а не розміру мінімальної заробітної плати

Читайте також