Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Полтавка стала чемпіонкою Європи з вільної боротьби серед юніорів

Полтавка стала чемпіонкою Європи з вільної боротьби серед юніорів

У німецькому Дортмунді завершився Чемпіонат Європи з вільної боротьби серед юніорів. В останній день змагань дві золоті нагороди вибороли дівчата із Україні, Оксана Лівач та Аліна Акобія.

І дуже приємно, що саме вихованка Броварського вищого училища фізичної культури Аліна Акобія, колишня вихованка Глобинської ДЮСШ, першим  тренером якої був Геннадій Тарасенко,   стала чемпіонкою Європи і додала в свою колекцію міжнародних трофеїв «золоту» медаль. континентальної першості.

До фіналу вона провела неймовірний по результатах попередній раунд, в якому отримала три дострокових перемоги. У фіналі вона в напруженій боротьбі здолала росіянку Вікторію Вауліну, яка   була чемпіонкою світу в 2015 році серед кадетів, з рахунком  (4:3) і стала кращою в категорії до 55 кг. До речі, Аліна успішно поєднує як інтенсивні тренування, так і навчання, що буває не так часто серед спортсменів. Тренує юну спортсменку Заслужений тренер України, вчитель зі спорту відділення вільної боротьби – Олександр Кутаков, який підготував вже цілу плеяду спортсменів – переможців чемпіонатів світу і Європи і по праву очолює тренерський штаб юнацької (дівчата) збірної команди України. Побажаємо ж цьому творчому тандему подальших перемог на спортивних аренах. В підсумку українська збірна посіла друге загальнокомандне місце, повідомляють у міській раді.

Читайте також