Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Дорога Хорол-Семенівка-Кременчук продовжує ремонтуватися

Дорога Хорол-Семенівка-Кременчук продовжує ремонтуватися

Керівництво Служби автодоріг разом з представниками підрядної організації обговорили виробничі питання, пов’язані з виконанням робіт на автодорозі Хорол-Семенівка-Кременчук. За результатами аукціону право виконувати роботи на автодорозі Т-17-16 здобула компанія «Будгарант-7». Повідомили в прес-службі Служби автомобільних доріг у Полтавській області.

На автодорозі Хорол-Семенівка-Кременчук тривають ремонтні роботи. Тут проводиться поточний ремонт. Компанія «Будгарант-7» вже другий місяць працює на цій автодорозі. В Службі автомобільних доріг Полтавщини регулярно проводять наради з підрядниками щодо стану виконання робіт. На початку нового тижня керівництво Служби разом з підрядниками спланували роботу.

– Ми обговорили робочі питання, які виникають під час проведення робіт. Зосередилися на об’ємах виконання робіт. Під час укладання кожного шару існують свої норми та вимоги, які контролюють інспектори спільно з лабораторією Служби, – розповідає начальник Служби Володимир Трояновський.

На окремих ділянках дороги вже проведене фрезерування старого покриття, укладений вирівнюючий шар. В середньому товщина вирівнюючого шару повинна становити близько 5 см. Наступний етап – влаштування верхнього шар покриття. Згідно нормативів верхній шар покриття обов’язково повинен бути товщиною 5 см.

 

Читайте також