Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Завдяки системі БПД чорнобильцю підвищили пенсію до прожиткового мінімуму

Завдяки системі БПД чорнобильцю підвищили пенсію до прожиткового мінімуму

До Лубенського місцевого центру БПД звернувся гр. П., який перебуває на обліку місцевого Управління пенсійного фонду та одержує пенсію за віком, як учасник ліквідації аварії на ЧАЕС 1986 року.

Він звернувся до Пенсійного фонду із заявою про перерахунок і підвищення його пенсії до розміру прожиткового мінімуму. Однак отримав відмову, оскільки для підвищення пенсійних виплат у нього немає 35 років страхового стажу.
Призначений адвокат системи БПД Марина Руль змогла довести, що перерахунок пенсії проводиться з дня встановлення нового прожиткового мінімуму. Суд у своєму рішенні зазначив, що з 01 січня 2016 року у разі збільшення розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, підвищується розмір пенсії.
Підставою для перерахунку пенсії є встановлення нового розміру прожиткового мінімуму, а перерахунок проводиться із дня встановлення цього мінімуму.
В результаті суд визнав відмову Пенсійного фонду у здійсненні перерахунку його пенсії неправомірною і зобов’язав провести її перерахунок і здійснити виплату з підвищення її до розміру прожиткового мінімуму.
Для отримання більш детальної інформації щодо захисту Вашого порушеного, невизнаного чи оспорюваного права просимо звертатись до Лубенського місцевого центру БПД:
адреса: м. Лубни, вул. Монастирська, 17 (у дворі суду), тел.: (05361) 77-479, (МТС) 095 253 66 14, (LIFE) 063 996 27 61, Skype: lubny-bpd

 
 

Читайте також