Ви тут:

У рамках проекту ЄС “Полтавська область для ВПО” 3-а клінічна лікарня отримала обладнання для спеціалізованих палат (ФОТО)

У рамках проекту ЄС “Полтавська область для ВПО” 3-а клінічна лікарня отримала обладнання для спеціалізованих палат (ФОТО)

Сьогодні у рамках проекту ЄС “Полтавська область для внутрішньо переміщених осіб” комунальний заклад “3-а міська клінічна лікарня Полтави” отримала обладнання для забезпечення спеціалізованих палат для перебування та лікування осіб похилого віку з числа ВПО.

 

“Для надання якісного медичного забезпечення лікарня уже отримала п`ять спеціалізованих палат. Сьогодні передано функціональні та лікарняні ліжка, інвалідні коляски, медичні ходунки для дорослих, милиці, палиці, анти – пролежні матраци та подушки, приліжкові тумбочки, крісла – туалети, медичні кабінети, медичні ваги, стільці. У рамках проекту будуть створені базові житлові умови для перебування ВПО  на території області, покращено можливості їх доступу до першочергових та спеціальних медичних, соціальних, адміністративних послуг включно з послугами соціально- психологічної реабілітації”, – розповів заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло.

Директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА Інна Іщенко розповіла, що виконавцем проекту є Полтавська ОДА, а фінансується він Європейським Союзом.

“Метою проекту є створення умов для перебування та інтеграції ВПО на території Полтавської області, що сприятиме зміцненню потенціалу місцевих органів влади та неурядових організацій в ефективному управлінні кризовими ситуаціями у соціальній сфері. Завдяки проекту відбулось вирішення проблем у сфері забезпечення комунальними та побутовими послугами, що ускладнилось у зв’язку з прибуттям великої кількості вимушених переселенців, а також підвищення толерантності та запобігання конфліктам між переміщеними особами і місцевими приймаючими громадами. Також забезпечення соціального спокою в районах з високою концентрацією вимушених переселенців”,- повідомила Інна Іщенко.

З її слів, на сьогодні, даний проект на етапі завершення. Його загальна вартість — 1 154 209 грн.

  

 

 

Читайте також