Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві привітали Олександра Хижняка із перемогою на чемпіонаті Європи з боксу (ФОТО)

У Полтаві привітали Олександра Хижняка із перемогою на чемпіонаті Європи з боксу (ФОТО)

Сьогодні у Полтавській облдержадміністрації голова Полтавської ОДА Валерій Головко та голова Полтавської облради Олександр Біленький зустрілись із Чемпіоном світу серед молоді, бронзовим призером Європейських ігор, призером чемпіонату Європи серед молоді, чемпіоном України полтавцем Олександром Хижняком, який днями виборов першість на чемпіонаті Європи з боксу.

Очільники області привітали переможця та його тренера із призовим місцем на змаганнях такого рівня. Як зазначив Валерій Головко, перемога Олександра – це визначна подія не тільки для усієї Полтавщини, але і для України.

Він додав, що наразі обласна влада має ініціативу щодо виділення коштів на покращення житлово-побутових умов для спортменів-переможців з Полтавщини. Планується, що за переможні місця їм надаватимуть близько 500 тисяч гивень.

“Щойно ми говорили з Олександром Біленьким про те, як нам в ще більше вкласти у спортивні досягнення полтавських спортсменів, які приносять у скарбничку області медалі вищого гатунку. Тому ми вирішили, що з наступного бюджетного року, ми передбачимо кошти на покращення житлово-побутових умов. І перші спортсмени, які цього року досягли таких визначних результатів, будуть отримувати із бюджету досить таку солідну суму – близько 500 тисяч гривень. Тому уже наступного року і ти, Олександре, зможеш розраховувати на придбання власного помешкання. Я маю надію, що подібна ініціатива з боку Полтавської обласної влади, стане для тебе рушійною силою для нових перемог та здобутків, а також додасть бажання змагатися за результат”, – сказав Головко.

Водночас Олександр Хижняк разом зі своїм батьком, який, до речі, є тренером Олександра, подякували обласній владі та вручили Валерію Головку незвичайний пам’ятний подарунок – рукавички напівпрофесійної боксерської команди Українські отамани.

“Такі рукавички є тільки у тих, хто виходив на ринг під прапором Отаманів та здобув у поєдинку перемогу. Тому я хотів би подарувати їх Вам, на довгу згадку про себе та про перемоги Полавщини”, – подякував Хижняк.

Як розповів Хижняк, чемпіонат Європи цьогоріч відбувся у Харкові. Україна приймала змагання подібного рівня уперше.

“На чемпіонаті Європи це вже наша друга перемога. Ми заявили про Полтавщину, і довели, що наші боксери найкращі та найсильніші. Дякую усім за підтримку, для спортсменів це надважливо, адже разом з тим ви робите дуже вагомий внесок у перемогу”, – зазначив боксер.

Наприкінці зустрічі, начальник Управління у справах сім’ї молоді та спорту Олександр Буцький повідомив, що Федерація боксу України зі свого боку готова виділити таку ж грошову винагороду на придбання житла для спортсменів-переможців, як і обласна влада.

 

Читайте також