Ви тут:

У Миргороді відбувся обласний фестиваль “Миргородський квітограй” (ФОТО,ВІДЕО)

У Миргороді відбувся обласний фестиваль “Миргородський квітограй” (ФОТО,ВІДЕО)

У Міжнародний день захисту дітей у Центрі естетичного виховання відбувся фестиваль дитячої та юнацької творчості «Миргородський квітограй-2017». Він проходив уже ювілейний 20 раз у місті Миргород. У ньому взяли участь талановиті діти з м. Пирятина, Полтави, Зінькова, Шишацького району, смт.Великої Багачки і, звичайно ж, Миргорода.

 

Відкрив свято талантів заступник Миргородського міського голови, депутат Полтавської обласної ради Костянтин Кірпосенко та голова журі фестивалю, директор комунальної установи “Обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи” Олена Білакова.  Вони побажали дітям мирного неба та розквіту їхніх талантів.

“Свято пісні і танцю, яке починалося міським заходом, переросло у обласний ярмарок талантів. Цей рік для творчого конкурсу – ювілейний. “Миргородський квітограй”  уже  20-й рік поспіль збирає на миргородській землі талановитих дітей Полтавщини. Продемонструвати свої таланти зареєструвалися більше 300 учасників, віком від 3 до 16 років”, – розповіла начальник відділу культури Лариса Педченко.

“Фестиваль проводиться з метою відродження духовної спадщини України, збереження національних пісенних традицій, розвитку сучасної української пісні, розкриття творчих здібностей та підтримки талановитих молодих виконавців, подальшого розвитку дитячого мистецтва, посилення його ролі в патріотичному та естетичному вихованні підростаючого покоління”, – сказала Олена Білакова.

Діти виступали у трьох вікових групах: молодша, середня і старша. Були номінації — вокал та хореографія.

Серед значної кількості обдарованих дітей було нелегко вибрати найкращих. Слід сказати, що наші юні земляки достойно себе показали під час конкурсних випробувань, тому отримали велику кількість нагород. 

10 – річний Іван Ярош виконав пісню про війну, яка розчулила до сліз глядацький зал. Та отримав диплом першого ступеню за її виконання.

“Я обрав саме цю пісню тому, що більш за все мрію про мир на землі”, – поділився хлопчик.

Музичний керівник Івана розповів, що з піснею не вагалися. 

“Дивлячись на ситуацію, що відбувається в Україні болить душа.  Хочеться через пісню, через дитячі вуста донести, що мир це саме головне, чого ми бажаємо”, – сказав мзичний вчитель хлопчика.

Володарями гран-прі стали такі учасники: Лубенський танцювальний колектив “Глорія” та Миргородський вокальний ансамбль “Промінь сонця”.

Організували фестиваль Управління культури і туризму Полтавської облдержадміністрації; обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи; Миргородська міська рада та відділ культури і туризму Миргородської міської ради.

 

Детальніше у відео:

 

 

Читайте також