Ви тут:

У Кобеляках 50 донорів здали кров

У Кобеляках 50 донорів здали кров

 

Організовано, злагоджено та результативно нещодавно пройшов День донора у Кобеляцькій ЦРЛ. Про це повідомили в Кобеляцькій РДА.

 

Нажаль, жорсткі реалії сьогодення вносять свої корективи й до роботи служби переливання крові. Так, в рамках оптимізації мережі адміністрація районної лікарні була змушена піти на реорганізацію відділення у пункт переливання крові, а сам пункт перенести з районного поліклінічного відділення до хірургічного відділення Кобеляцької ЦРЛ.

Зазвичай, на самому початку реорганізації практично скрізь відмічається спад діяльності. На щастя, в Кобеляцькій ЦРЛ цей вимушений крок був вдалим, а кількість донорів навіть збільшилася.

Виїзна бригада з Полтавської обласної станції переливання крові на чолі з завідуючою відділенням заготівлі крові Іриною Рожок швидко і якісно провела забір донорської крові рівно у 50 донорів.

Звичайно, таку величезну роботу  полтавські медики робили не самі, а за сприяння і активної участі фахівців Кобеляцької ЦРЛ. Адміністрацією лікарні, яка постійно тримала процес забору крові під контролем, було додатково задіяно близько десяти медиків, серед яких були лікарі, медичні сестри та молодші працівники.

 — Звичайно, нам ще працювати і працювати, щоб підняти донорство в районі до середньообласних показників, але ми будемо прагнути до кращого, — зазначив головний лікар Кобеляцької ЦРЛ Володимир Казирод.

Читайте також