Ви тут:

У Хоролі відбувся регіональний фестиваль народної творчості “Барви Хорольщини”

У Хоролі відбувся регіональний фестиваль народної творчості “Барви Хорольщини”

Днями на мальовничому березі річки Голоубиха відбувся регіональний фестиваль народної творчості “Барви Хорольщини”.

Вмілі господині пригощали всіх охочих варениками, народні вмільці демонстрували свої витвори образотворчого мистецтва (картини, вишиванки, ляльки-мотанки, вироби з глини та дерева, вироби вишиті бісером, оберіги тощо), а молоді козаки хизувалися своїми кіньми, повідомляють у районній раді.

В пісенній частині фестивалю народної творчості як зазвичай взяли участь колективи не тільки Хорольщини, а всього Полтавського краю.

Художні колективи дарували гостям пісню, нашу Українську народну, яка з поконвіків, в часи незгод, змушувала наш народ вставати з колін і скидати ярмо гнобителів, а в часи спокою – звеселяла душу. Адже саме пісня пробуджує силу і велич нашого народу, дає нам можливість відчути могутнє коріння дідів-прадідів.

У програмі фестивалю було і дефіле наших красунь які показали гостям чудові вишиванки, що вкотре нагадало про природну красу українського народу, і конкурс на кращу господиню яка зварила вареники та почастувала ними гостей.

Учасники та гості фестивалю народної творчості “Барви Хорольшини” висловили слова вдячності організаторам за чудову організацію свята та побажали художнім колективам нових творчих звершеннь. Окрему подяку висловили депутату обласної ради Фахраддіну Мухтарову за фінансову підтримку фестивалю та підтримку народних талантів.

Читайте також