Ви тут:

Сьогодні ЦНАП Кременчука відновлює послугу з оформлення та видачі біометричних паспортів

Сьогодні ЦНАП Кременчука відновлює послугу з оформлення та видачі біометричних паспортів

 

Сьогодні у Центрі надання адміністративних послуг у місті Кременчуці відновлюється прийом документів на оформлення паспорта громадянина України у формі ID – картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Про це повідомили в Кременчуцькій міській раді.

За сприяння міської влади, на виконання вимог Указу Президента України від 26.05.2017 №146/2017, у Кременчуці вжито заходи щодо поліпшення якості надання послуг з оформлення біометричних паспортів, зокрема забезпечено ЦНАП спеціалізованим технічним обладнанням, програмним забезпеченням для оформлення та видачі документів, що містять безконтактні електронні носії, запроваджена персоніфікована електронна черга, і, основне, збільшено години прийому.
Графік прийому громадян на оформлення біометричних паспортів (каб. 126) доповнено додатковими годинами та становить шість днів на тиждень (вихідний день – неділя) дванадцять годин на день (з 8.00 до 20.00) без обідньої перерви. Тож відтепер   ЦНАП у м. Кременчуці може обслужити більшу кількість бажаючих скористатися можливостями та перевагами безвізового режиму.
Нагадуємо: закордонні паспорти громадяни України можуть оформляти незалежно від місця реєстрації, тобто за цією послугою до кременчуцького  ЦНАП можуть звертатися громадяни незалежно від місця їх проживання.

 

Читайте також