Ви тут:

Пирятин взяв участь у пілотному проекті “Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні”

Пирятин взяв участь у пілотному проекті “Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні”

Днями у Києві відбулася початкова конференція робочих груп з підвищення ефективності діяльності в рамках проекту “Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні”, фінансованого МЗС Норвегії.

 

Проект реалізовується завдяки спільній ініціативі Асоціації міст України (АМУ), Норвезької асоціації місцевих і регіональних влад (КС) та Норвезького інституту міських і регіональних досліджень (НІБР). Відкрили початкову конференцію виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан та радник Посольства Норвегії в Україні Петер Баук. Менеджери проектів КС та НІБР Крістіан Ларсен та Одне Осланд розповіли про досвід Норвегії в роботі груп з підвищення ефективності, детально зупинилися на дослідницькому компоненті.

Робочі групи працюватимуть протягом року, виконуючи деякі завдання. Останнє – написання плану підвищення ефективності діяльності органу місцевого самоврядування за напрямком місцева демократія та взаємодія з громадськістю. Громада, яка представить найкращий план, отримає міні-грант. В рамках проекту буде проведено соціологічне дослідження громад незалежною агенцією. Участь у Проекті беруть 12 об’єднаних територіальних громад та 8 міст з різних куточків України, серед них і Пирятинська ОТГ.

Результатом роботи початкової конференції стало підписання Меморандуму. Участь у Проекті дасть змогу краще зрозуміти сутність послуг та зорієнтувати роботу органу місцевого самоврядування на досягнення результату, важливого для споживача та створить кращу основу для визначення стратегічних цілей розвитку, обґрунтовану базу для прийняття рішень.

Читайте також