Ви тут:
Відео Полтавщина прес-онлайн-конференція Р Суспільство 

Полтаву відвідав народний депутат Віталій Купрій (ВІДЕО)

Полтаву відвідав народний депутат Віталій Купрій (ВІДЕО)

Сьогодні з робочою поїздкою на Полтавщині перебуває народний депутат від політичної партії “Українське об`єднання патріотів – УКРОП” Віталій Купрій. Мета візиту ‒ з’ясування проблемних питань регіону, депутатська допомога за особистими зверненнями мешканців, інформування полтавців щодо загальнодержавної ситуації.

Під час прес конференції в ОКІА “Новини Полтавщини” Віталій Купрій розповів, що однією з головних задач у його роботі стала боротьба з корупцією.

“Багато років я захищаю права людей. Для мене суть кожної реформи ‒ це право громадянина мати якісну освіту, сучасну медицину, захист держави. Я був одним із розробників реформи правоохоронної системи. І заявляю ‒ реформи провалені. Їх не змогли реалізувати в наявній системі. Зміни на благо кожної людини не можуть бути втілені в країні, де немає політичної волі у вищого керівництва держави подолати корупцію. Реформи не здійсняться, допоки не буде змінено систему”, – сказав нардеп.

Народний депутат також розповів, що на зустрічі з міський головою Полтави Олександром Мамаєм вони говорили про необхідність оперативного перерахування державою субсидій комунальним підприємствам обласного центру.

“Ми обговорили питання перерахування субсидій до комунальних установ, безпосередньо це “Полтаватеплоенерго”. У вас ситуація дуже важка стосовно даного питання. Заборгованість держави перед підприємством близько 150 млн грн. Коштів не вистачає навіть на виплату заробітної плати. Керівництво бере кошти в борг, кредити. На це потрібно звернути особливу увагу, інакше будуть порушені права працівників, та зірвана підготовка до наступного опалювального сезону. Я особисто буду звертатися до Прем`єр міністра з вимогою зупинити це свавілля, та забезпечити перерахування необхідних коштів підприємству”, – заявив Віталій Купрій.

Також Купрій сказав, що опікується ремонтом доріг на Полтавщині.

“За мого сприяння було прийнято рішення виділити на ремонтування дороги до міста Кобеляки на загальну суму 350 млн грн. Тепер дуже важливо проконтролювати щоб ці кошти були використані саме для якісного ремонту дороги”, – наголосив нардеп.

Детальніше у відео:

Читайте також