Ви тут:

Під час робочої поїздки до Донецької області Президент нагородив воїнів 72 ОМБр

Під час робочої поїздки до Донецької області Президент нагородив воїнів 72 ОМБр

Учора, під час робочої поїздки до Донецької області Президент Петро Порошенко нагородив воїнів легендарної 72-ї бригади, які захищають Україну на Сході.

Про це повідомляють на сайті офіційного Інтернет-представництва Президента.

“Такі нагороди не отримують за роботу в кабінетах, тільки на полі бою, захищаючи нашу державу”, – наголосив Президент.

Він нагородив орденом “За мужність” старшого солдата Євгена Кравченка. Механік-водій солдат Кравченко з жовтня 2016 року виконує бойові службові завдання в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької області.

“05 червня 2017 року Євген Кравченко перебував на бойовому чергуванні на взводному опорному пункті та перший виявив початок обстрілу противником наших позицій з міномету калібру 120 мм. Не зважаючи на отримане осколкове поранення ноги та шиї, спромігся добратися до засобів зв’язку та повідомити про початок обстрілу противником наших позицій з міномету, що дозволило особовому складу механізованої роти своєчасно сховатися в укриття та уникнути втрат і ушкоджень серед особового складу”, – повідомляється на сайті офіційного Інтернет-представництва Президента.

Медаллю “За військову службу Україні” нагороджений старший сержант Віктор Пятигорець, який з виконував бойові завдання в районі проведення АТО на території Донецької та Луганської областей. Перебуваючи на бойовому чергуванні 29 травня 2017 року на взводному опорному пункті “Арсенал” старший сержант Пятигорець вів спостереження за противником та виявив пересування групи противника у напрямку українських позицій. Після команди відкрити вогонь, наносив вогневе ураження для подавлення наступальних дій противника. В результаті розриву ВОГ-17 старший сержант отримав вогнепальні, осколкові сліпі поранення лівого плеча, шиї, головного м’язу. Після надання невідкладної медичної допомоги був евакуйований до шпиталю. Завдяки проявленій пильності та мужності старшого сержанта подавлено та відбито наступальні дії противника.

Серед нагороджених медаллю “За військову службу Україні” також солдати 72-ї бригади  Анатолій Олексієвець та Олексій Івашко.

Читайте також