Ви тут:

На Хорольщині триває операція « Мак – 2017»

На Хорольщині триває операція « Мак – 2017»

 

Від 1 червня до 28 вересня в Україні триватиме загальнодержавна оперативно-профілактична операція «МАК 2017». Мета операції – виявити та знищити незаконні посіви нарковмісних рослин маку і конопель, перекрити канали надходження наркозасобів до споживачів та недопущення витоку в незаконний обіг наркосировини рослинного походження.

Правоохоронці Хорольського відділу поліції вкотре нагадують, що згідно законодавства за незаконний посів або вирощування снодійного маку (ст.106-2 КУпАП), або невжиття заходів щодо знищення дикорослих конопель чи снодійного маку (ст.106-1 КУПАП) передбачено покарання – штраф від вісімнадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян ( від 306 до 1700 гривень).


Згідно зі ст.310 Кримінального кодексу України, за незаконний посів або вирощування снотворного маку у кількості від ста до п’ятисот рослин, конопель у кількості від десяти до п’ятдесяти рослин передбачена відповідальність у виді штрафу від ста до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років. За незаконний посів або вирощування снотворного маку в кількості п’ятисот і більше рослин чи конопель у кількості п’ятдесят і більше рослин передбачено позбавлення волі на строк від трьох до семи років.


Якщо Вам відома інформація про незаконні насадження конопель або маку, а також про факти виготовлення чи збуту наркотичних засобів, повідомляйте про це цілодобово за телефоном «102» або безпосередньо до Хорольського відділу поліції за телефоном 33-4-63.