Ви тут:
Відео Комуналка Полтавщина Суспільство 

З 1 червня у Кременчуці стартує купальний сезон

З 1 червня у Кременчуці стартує купальний сезон

З 1 червня у Кременчуці офіційно стартує купальний сезон. За словами керівника КУ «Рятувально-водолазна станція» Василя Білоуса, вже проведені обстеження не тільки паспортизовані  пляжі – центральний міський пляж та пляж у парку «Воїнів Інтернаціоналістів», а всі  місця масового відпочинку кременчужан у Автозаводському та Крюківському районах, проведено очищення від сторонніх предметів акваторій водних об’єктів.

З 1 червня на центральному міському пляжі розпочне роботу радіовузол та медичний пункт. При підготовці його до купального сезону встановили нові парасольки, почистили пісок, відремонтували та пофарбували всі лавочки та роздягальні, працюватимуть 2 туалети.
Василь Білоус також зазначив, що цього року у місцях масового відпочинку працюватимуть 11 рятувальників. Рятувальні пости будуть встановлені на центральному міському пляжі, намитій косі у парку культури та відпочинку «Придніпровський», в районі човнової станції на Демурівці, у парку «Воїнів Інтернаціоналістів» та на вул. Керченській.

Читайте також