Ви тут:
Анонс Суспільство Україна 

Володимир Гройсман про «Пенсійну революцію» та «Україна не Вконтакті» – сьогодні в ток-шоу «Право на владу»

Володимир Гройсман про «Пенсійну революцію» та «Україна не Вконтакті» – сьогодні в ток-шоу «Право на владу»

Суспільно-політичне ток-шоу «Право на владу» на каналі 1+1 змінює час і від сьогодні, 18 травня,  в ефірі о 22:00.  Гості та експерти в прямому ефірі обговорять революційність пенсійної реформи та заборону російських соціальних мереж, ІТ програм, пошуковиків і каналів.

В першій частині програми говоритимуть про щойно ухвалений Кабінетом міністрів проект пенсійної реформи. В рамках реформи, уряд планує підвищення пенсій та скасування оподаткування пенсій для працюючих пенсіонерів.

Яким все ж таки буде пенсійний вік і наскільки зростуть пенсії, сьогодні в гостях: Володимир Гройсман, Прем’єр-міністр України та Андрій Рева, міністр соціальної політики. Експертами виступатимуть: Гліб Вишлінський, Маріанна Онуфрик,Віктор Таран.

В другій частині програми будуть обговорювати тему, що дуже сколихнула суспільство за останні кілька днів – заборона низки російських програм, ресурсів, зокрема мереж «Вконтакте», «Одноклассники», «Yandex» та інших.

В гостях Валентин Петров, керівник служби з питань інформаційної безпеки Апарату РНБО; Юрій Павленко, народний депутат від «Опозиційного блоку»; Сергій Висоцький, народний депутат, «Народний фронт»; Вадим Денисенко, народний депутат, «Блок Петра Порошенка». Експерти – Катерина Коберник, заступник директора Департаменту новин «1+1 media»,Дмитро Сіманський, член політради партії УКРОП, Олександр Федієнко, голова правління Інтернет Асоціації України,Оксана Романюк, виконавчий директор Інституту масової інформації.

 Свої запитання телеглядачі можуть ставити на сайті проекту http://pravonavladu.tsn.ua/

 Ведучі ток-шоу «Право на владу» –  Наталія Мосейчук та Сергій Іванов.

Читайте також