Ветерани Кременчуцького району – чемпіони з міні-футболу

Завершилися фінальні змагання чемпіонату обласної організації з міні-футболу серед ветеранів 50 років і старших.

Як повідомив Анатолій Головань, голова Полтавської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України, ігри проходили на майданчиках зі штучним покриттям у м. Кременчук.

В першій підгрупі ветерани Полтавського району перемогли своїх суперників із Козельщинського і Пирятинського районів, здобувши таким чином право грати за перше місце.

В свою чергу пирятинці здолали аматорів Козельщинського району, що дало їм змогу грати за третє місце.

В іншій підгрупі прогнозовано фаворитом вважалися ветерани Кременчуцького району, що вони і довели безпосередньо в іграх. Кременчужани почергово здолали своїх візаві із Лохвицького і Гребінківського районів.

Лохвичани ж здолали гребінківських футболістів.

В грі за третє місце ветерани Лохвицього району впевнено перемогли пирятинців, у яких вже не залишилось сил..

Фінал розпочався із масованих атак кременчуцьких футболістів. Протягом перших семи хвилин їм вдалося тричі вразити ворота своїх суперників. Але поступово оговтавшись ветерани Полтавського району почали теж створювати гольові ситуації.

Другий тайм вже пройшов за їхньої переваги. Їм вдалося скоротити розрив в рахунку до мінімуму, але на більше не вистачило часу.

Отже, перемога з рахунком 3:2 у кременчуцьких футболістів, а з нею і звання чемпіона.

Срібні нагороди у ветеранів Полтавського району. Бронзові – у лохвицьких аматорів.

За підсумками змагань буде сформована збірна для участі у Всеукраїнських змаганнях, які відбудуться з 1 по 4 червня в м. Приморську, Запорізької області.