Ви тут:
Екологія Полтавщина Суспільство 

Українцям розкажуть про альтернативу імпортованому газу та збиратимуть підписи під петицією Гройсману

Українцям розкажуть про альтернативу імпортованому газу  та збиратимуть підписи під петицією Гройсману

Полтавщина долучається до Всеукраїнского туру «Енергонезалежність – наша спільна справа». В рамках Всеукраїнської інформаційної акції  в декількох  містах нашої  області та м. Кам’янське відбудуться публічні демонстраційні виставки на тему відновлюваних джерел енергії та енергозбереження.

Головна мета  Всеукраїнького туру – донести  Уряду країни, органам місцевого самоврядування та пересічним  українцям  основну ідею:  енергозбереження та енергоефективність це єдиний шлях розвитку держави у найближчі 20 років. Активісти збиратимуть підписи під петицією до уряду із закликом виділяти більше коштів на фінансування заходів з енергоефективності. У державному бюджеті на 2017 рік на енергоефективність виділено у 60 разів менше коштів, ніж на субсидії.

Ціль:  спрямування на енергозбереження 1% бюджетів усіх рівнів країни у  2020 році.

Колективне звернення з підписами українців будуть відправлені прем’єр-міністру України –  Гройсману В.Б.

Представники Громадських  екологічних організацій  відвідають 10 міст України.  У кожному з них  розгорнуть інформаційну виставку з працюючими сонячними панелями та колекторами для нагріву води.

Усі бажаючі зможуть отримати корисні поради щодо заощадження енергії в побуті, утеплення помешкання, дізнатися про нові механізми фінансування заходів з енергоефективності, можливості для ОСББ, а також практично ознайомитися з роботою приладів відновлюваних джерел енергії.

Проведення  Інформаційного туру на Полтавщині

20 травня – м. Кременчук,  площа Перемоги

21 травня  – м. Полтава, площа Корпусного парку

27 травня  – м. Кам’янське, Майдан Героїв

31 травня – м. Лубни, пр. Володимирський, біля кінотеатру “Київська Русь”

Організатори закликають горожан знаходити інформаційні точки у своєму місті, та отримати корисну інформацію щодо раціонального споживання енергії у власному помешканні.

Довідка:

Інфотур “Енергонезалежність – наша спільна справа” паралельно проходить  ще в шести містах України: Херсоні (22 травня), Миколаєві (23 травня), Одесі (25 травня), Чернівцях (28 травня), Івано-Франківську (29 травня), Ужгороді (31 травня).

Організаторами всеукраїнського  туру виступають ГО «Екоклуб» у партнерстві з Національним екологічним центром України.
Координаторами  інфотуру у Полтавській області  та м. Кам’янське  виступають ряд громадських екологічних організацій – ГО “Еколтава”,  ГО “Охорона природи м. Кременчука” та  ГО “Голос Природи”.

Тур здійснюється у рамках проекту “Центр сталого розвитку Полтавщини” за підтримки Української кліматичної мережі та міжнародних грантових програм LINK Регіонального Екологічного Центру, та CLEEN Створення кооаліцій на місцях.
.

Читайте також