Ви тут:
Відео Полтавщина прес-онлайн-конференція Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві відбудеться Креативна літературно-мистецька зустріч з Валерієм Макеєвим (ФОТО, ВІДЕО)

У Полтаві відбудеться Креативна літературно-мистецька зустріч з Валерієм Макеєвим (ФОТО, ВІДЕО)

Про це повідомили сьогодні, під час прес-конференції в ОКІА “Новини Полтавщини”, в. о. Директора міського Будинку культури Оксана Дейнега, голова ГС “Координаційна Рада громадських організацій учасників АТО” Віталій Турпітько та доцент кафедри культурології ПНПУ імені В. Г. Короленка Дмитро Кравченко.

30 травня о 19.00 у виставковій залі Полтавського міського Будинку культури відбудеться Креативна літературно-мистецька зустріч з Валерієм Макеєвим та презентація книг “100 днів полону” та “Привиди Президента”.

“Найважливіша мета зустрічі – це сприяти облаштуванню автобані для 72 ОМБр ЗСУ, яка дислокується у промзоні м. Авдіївки та популяризація книг «100 днів полону» та «Привиди Президента», як зразків сучасної української літератури”, – розповів Дмитро Кравченко.

Також захід сприятиме вшануванню пам’яті загиблих військовослужбовців ЗСУ і добровольчих батальйонів у військовому конфлікті на Сході України та примноженню і урізноманітненню форм соціокультурного життя і патріотичного виховання мешканців міста.

Художньо-документальна книжка “Привиди Президента” побачила світ наприкінці 2016 року. Повість присвячена трагічній загибелі бійців батальйону “Айдар” при спробі надати допомогу оточеному сепаратистами 32-му блокпосту восени 2014 року.

Початок зустрічі вибрано не випадково о 19.00 вечора, ми хочемо, щоб все було максимально наближено до тих умов в яких були хлопці. Щоб хочаб тематично та символічно кожен зміг відчути ту частину болі та тривоги, яку пережили бійці”, – повідомила Оксана Дайнега.

На зустрічі відбудеться відкрите інтерв’ю і автограф-сесія з автором книг Валерієм Макеєвим, виставка фоторобіт учасників російсько-української війни “Обпалені війною”, експозиції творів полтавських художників Андрія Науменка, Юлії Сторожевої, Володимира Пащенка, мистецькі номери від творчих колективів ПМБК та театральна інсценізація уривку з повісті.

Спеціальний гість – Заслужений артист України, засновник етно-рок гурту “TaRuta” Євген Романенко.

“Від координаційної Ради делеговані ГО “Братерство учасників АТО Полтавщини” та ВГО Українська асоціація інвалідів АТО Центр соціальної адаптації ветеранів та інвалідів АТО “Доброволець”. Для нас цей проект перейде в інший – облаштування пересувної атобані для 3-го батальйону 72 ОМБр ЗСУ. Автобаня буде повністю автономна, тому проблема прийняття ванни, вже влітку, зникне для 3-го батальйону”, – зазначив Віталій Турпітько.

Білети можна придбати у касах міського Будинку культури, “Львівській кавярні” (по вул. Соборності), магазині “ВелоЦентр” (по вул. Маршала Бірюзова) та у книжковому магазині “Книголенд”.

Читайте також