Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубнах може з`явитися новітня система зовнішнього відеоспостереження

У Лубнах може з`явитися новітня система зовнішнього відеоспостереження

На сесії Лубенської міської ради розглянули питання встановлення у місті новітньої системи зовнішнього відеоспостереження.

На початку сесії голова міської ради Олександр Грицаєнко представив депутатам та всім присутнім новопризначеного керівника Лубенського відділу поліції полковника Василя Овчаренка.

Начальник поліції розповів про діяльність поліції Лубенщини у сфері профілактики та попередження правопорушень, взаємодії дільничних офіцерів поліції із органами місцевого самоврядування, роботи груп реагування патрульної поліції на вулицях міста, особливо в нічний час, а також питання протидії наркозлочинності.

Окремо Василь Сергійович зупинився на питанні необхідності встановлення на території міста Лубен високоякісної системи зовнішнього відеоспостереження. Особливо цього потребують за словами керівника поліції центральні вулиці міста та найбільш людні місця, де зазвичай найчастіше трапляються випадки крадіжок особистих речей у жителів міста, а також факти розбоїв і грабежів.

«Одним із принципів діяльності поліції є взаємодія поліцейських із населенням на засадах партнерства, тож я сподіваюсь, що органи місцевого самоврядування та громадські організації міста сприятимуть правоохоронцям у наданні допомоги з підтримання публічного порядку і безпеки у нашому місті», – зауважив керівник поліції.

За інформацією Лубенського відділу поліції

Читайте також