Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці на проведення оплачуваних громадських робіт для молоді виділили майже 1 млн грн

У Кременчуці на проведення оплачуваних громадських робіт для молоді виділили майже 1 млн грн

Цього року на проведення громадських оплачуваних робіт для учнівської та студентської молоді під час літніх канікул з міського бюджету виділено майже 1 млн. грн. Про це повідомили в Кременчуцькій міській раді.

За словами керівника Кременчуцького  міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Олени Цилюрик, цього року з міського бюджету виділено 986 тис. грн. для організації та проведення громадських оплачуваних робіт для учнівської та студентської молоді. За ці кошти планують залучити до громадських робіт близько 229 молодих людей.

Вона також  зазначила, що до банку даних, який формує центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді,  подали заяви  383 бажаючих  попрацювати влітку на громадських роботах, 162 заяви надійшло від дітей та  молоді пільгових категорій. Звичайно, перевага надаватиметься дітям та молоді, що потребують особливої уваги та підтримки, але керівник ЦСССДМ  підкреслила, що  відбір кандидатів проводитиметься відповідно до  реєстрації у банку даних.

  Олена Цилюрик говорить, що якщо після перегляду міського бюджету за 6 місяців поточного року  на проведення громадських оплачуваних робіт для учнівської та студентської молоді під час літніх канікул та у вільний від навчання час у  2017 році  будуть виділені ще додаткові кошти, то цього літа планують працевлаштувати 300 осіб.

Як і у минулі роки, під час громадських оплачуваних робіт діти працюватимуть на озелененні та благоустрої міста, на комунальних підприємствах,  установах та організаціях, зокрема: у парках «Придніпровському», «Миру», «Воїнів-інтернаціоналістів», сквері «Жовтневому», казначействі, тощо.

Читайте також